Jak vám pomohu

Myslíte to s prodejem či koupí nemovitosti vážně?
Nabízím mnoho zajímavých služeb, které vám pomohou prodat vaši nemovitost
rychleji, bezpečněji a za vyšší cenu, než při samoprodeji.

Chci nezávaznou schůzku zdarma

„Definice profesionála: Osoba, která je placena za provedení specializovaného souboru úkolů, které vykonává za pomocí nevšedních dovedností.“

Služby prodávajícím


Standardní realitní služby

Zpracování podkladů nezbytných k zahájení prodeje nemovitosti.

Inzerce na placených a neplacených realitních serverech.

Zajištění prohlídek nemovitosti se zájemci.

Zajištění rezervační smlouvy a rezervačního poplatku.

Zajištění kupních smluv, úschovy kupní ceny, případně dohody o převodu členských práv.

Podání návrhu na vklad na příslušný katastrální úřad.Služby, které dostanete u mně

Nadstandard je u mně již ve standardu.

Analýza tržních cen podobných nemovitostí a stanovení reálné tržní ceny nemovitosti.

Pořízení profesionálních fotografií k prezentaci nemovitosti.

Natočení a zpracování videoprohlídky nemovitosti.

Umístění prodejní plachty na nemovitost.

Automatické párování Vaší nabídky s poptávkou z celé sítě RE/MAX. RE/MAX disponuje poptávkou z více než 85 zemí světa.

Pravidelný přehled o všech mých aktivitách v dohodnutých intervalech, doporučení dalších kroků a zpětná vazba o prodeji.

Poprodejní servis - zajištění odhadu pro vypracování daňového přiznání, vypracování daňového přiznání pro daň z nabytí nemovitosti a následné zajištění odvodu daně z advokátní úschovy.

Možnost reklamace služeb v případě, že nebudete spokojeni.
Domluvit nezávaznou schůzku zdarmaSlužby kupujícímVyhledávání vhodné nemovitosti na základě Vašich potřeb a požadavků.

Automatické párování Vaší poptávky s aktuální nabídkou nemovitostí.

Zajištění prohlídek nemovitostí. Většinou jsem také schopen vyjednat lepší podmínky koupě.

Odborné zhodnocení stavu vámi vybrané nemovitosti a porovnání s její nabídkovou cenou.

Zajištění financování nemovitosti s hypoteční makléřkou.

Zajištění právního servisu v průběhu celého obchodu.Postup při prodeji nemovitosti krok za krokem


1

První bezplatná konzultace

První schůzka je především o vás. Promluvíme si o Vašich plánech a potřebách a pokusím se vám naordinovat to nejvhodnější řešení pro danou situaci. Je jen na vás, jaké budou Vaše další kroky a zda se rozhodnete se mnou spolupracovat.
Domluvit nezávaznou schůzku zdarma
2

Dohoda o spolupráci

Pokud se rozhodnete pro spolupráci, dohodneme se společně na podmínkách spolupráce. Promluvíme si o tom, jak si spolupráci představujete Vy a já své služby přizpůsobím Vaším potřebám. Spolupráci vždy navrhuji tak, aby byla výhodná pro obě strany. Jakmile se dohodneme na podmínkách spolupráce, sepíšeme potřebnou dohodu o spolupráci tak, aby bylo jasné co a za jakých podmínek bylo dohodnuto.
3

Příprava nemovitosti k prodeji

Ve chvíli, kdy spolu stvrdíme dohodu o spolupráci, proběhne důkladná prohlídka nemovitosti. Zaznamenám si všechny důležité informace o nemovitosti a promluvíme si o jejich silných stránkách. Dle počasí bude také následovat kvalitní nafocení nemovitosti, případně pořízení videí. Všechny informace zpracuji a nahraji je do našeho systému.
4

Marketing nemovitosti

Všechny materiály jsou připraveny a nyní začíná nejdůležitější fáze prodeje nemovitosti. Marketingem nemovitosti jsou myšleny všechny aktivity vynaložené pro nalezení vhodného kupce Vaší nemovitosti. Svým zákazníkům poskytuji nadstandardní služby již ve standardu. Na základě mých zkušeností s prodejem nemovitostí v mojí lokalitě jsem navrhl svůj vlastní marketingový plán, podle kterého se řídím během celého prodeje.

Dělám vše proto, abych hájil vaše zájmy a plně uspokojil všechny Vaše potřeby. Ve chvíli, kdy přivede kupce pro Vaši nemovitost makléř z konkurenční realitní kanceláře, případně Vy sami, budu otevřeně a rád spolupracovat.
5

Kvalifikace zájemců

Šetřím čas nejen svůj, ale i Váš. K prohlídce nezvu každého „realitního turistu.“ U každého zájemce předem ověřuji jeho možnosti, potřeby i motivace. Při prohlídce nechám zájemce rovněž podepsat Protokol o prohlídce. Formulář, který stvrzuje, že zájemce jsem přivedl já, a že prohlídka skutečně proběhla.
6

Složení rezervační zálohy

Se zájemcem, který o nemovitost projevuje skutečný zájem, sepíšu dohodu o složení rezervační zálohy. Po zaplacení rezervační zálohy má zájemce nemovitost rezervovanou a následuje příprava obchodního případu. Probíha nastavení platebních podmínek transakce, příprava kupních smluv, či vyřizování žádosti o hypoteční úvěr. Všechny smlouvy připravuji ve spolupráci s advokátem pro zajištění maximální bezpečnosti.
7

Uzavření smluv

Probíhá uzavření veškerých smluv. Zejména smlouvy kupní, zástavní, smlouvy o úschově, případně dohody o převodu členských práv a povinností, nebo smlouvy nájemní.
8

Dokončení obchodního případu

V tuto chvíli provádím podání návrhu na vklad na katastr nemovitostí, případně doručení dohody o převodu členských práv a povinností družstvu. Po provedeném vkladu katastrem následuje předání nemovitosti novému majiteli a uvolnění finančních prostředků z advokátní úschovy.
9

Poprodejní servis

Svým klientům pomáhám také s přípravou daňového přiznání k dani z nabytí nemovitosti. Na začátku nového roku zařídím zaplacení daně z úschovy.
Uvedený postup a rozsah služeb se může lišit dle typu obchodního případu.

Etický kodex

Vysoce profesionální a etické chování vám garantuji tím, že jednám v souladu s RE/MAX Etickým kodexem.
Níže je vypsáno 5 nejdůležitějších bodů kodexu.

Celý RE/MAX Etický kodex1 Realitní makléř chrání zájmy klientů a jedná se všemi stranami obchodního případu podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.
2 Realitní makléř bez zbytečného odkladu pravdivě informuje účastníky obchodního případu o všech skutečnostech, o kterých se při uskutečňování obchodního případu dozví. Při jednání se realitní makléř vyvaruje zveličování, zatajování a/nebo zkreslování těchto skutečností.
3 Realitní makléř neposkytuje klientům poradenství, které je mimo jeho odbornou způsobilost. Pokud okolnosti obchodního případu vyžadují účast odborníka na příslušnou problematiku (např. advokát, daňový poradce, architekt apod.), je realitní makléř povinen věc konzultovat s tímto odborníkem.
4 Realitní makléř je povinen vyvarovat se jakéhokoliv jednání, které by mohlo snížit vážnost systému RE/MAX u klientů, veřejnosti či osob systému RE/MAX a přísně dbá na to, aby veřejností byl systém RE/MAX chápán a oceňován jako vysoce kvalitní, profesionální a všeobecně uznávaný systém prvotřídních realitních služeb.
5 Realitní makléř neznevažuje činnost ostatních makléřů ani nenabízí názor na činnost ostatních makléřů. Je-li jeho názor žádán, může tak učinit slušným a bezúhonným způsobem.

Reklamační řád

Makléři RE/MAX vám jako jediní garantují kvalitu svých služeb a vysoce profesionální a etické chování tím, že jednají v souladu s RE/MAX Reklamačním řádem.

RE/MAX Reklamační řád

Péče o zákazníka

Pravidelně kontroluji spokojenost svých zákazníků.

Nejste spokojen/a? Máte pocit, že pro vás nedělám maximum? Že nejednám v souladu s Etickým kodexem? Řešení máte na dosah prstů.

Dejte mi o tom vědět!

Pošlete mi anonymní zpětnou vazbu.

Odeslat zpětnou vazbu